Pankroka grupa "Morālā Ateja" izdod pašnosauktu albumu

Raksta attēls - Pankroka grupa "Morālā Ateja" izdod pašnosauktu albumu Foto: Atis Andersons

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Rīgas pankroka grupa “Morālā Ateja” laiž klajā albumu ar tādu pašu nosaukumu un no šodienas tas pieejams kompaktdiska formātā, mūzikas ierakstu veikalā “Randoms”.

Albums ierakstīts, miksēts un masterēts 2016. gada nogalē, Valmierā, Hodila records studijā, Ģirta Laumaņa (Lomika) pavadībā. Fiziski to izdevis alternatīvās mūzikas izdevējs P3lican Partisans. Albumā klausāmi piecpadsmit ieraksti, no kuriem aptuveni puse ir dziesmas, kuras grupa spēlēja savas darbības pirmssākumos – tagad, jaunā skanējumā, bet pārējās ir jaunas dziesmas, kas sarakstītas pēdējo divu gadu laikā.

“Albumā dzirdamā mūzika ir pozitīvi uzlādējoša un liks dīdīties pat tiem, kuriem ir aizspriedumi pret šo žanru”, saka grupas dalībnieki. Dziesmu lirikas ir par ikdienišķiem tematiem, fantāziju un arī par politiku. Albums jau piedzīvojis savu pirmatskaņojumu Radio NABA raidījumā “Bitīt matos!” un no 2. maija iegādājams mūzikas ierakstu veikalā “Randoms”. Digitāli, līdz ar nupat publicēto pirmo singlu – grupa nodod klausītājiem vēl vienu dziesmu – Anti-sēne, kuras abas pieejamas grupas bandcamp (https://moralwc.bandcamp.com/) vietnē.

Albuma prezentācija notiks 5. maijā, klubā Depo kopā ar jaunu pankroka apvienību "Svētā Bērtuļa Nakts" un ilgstoši Latvijas rokmūzikas skatuvē darbojošos "Cacophonics". Dienu vēlāk, 6. maijā grupa albumu prezentēs Liepājā, Fontaine Palace klubā, kur par atmosfēru rūpēsies arī diskžokejs Uldis Rudaks.

“Morālā ateja” ir pankroka grupa no Rīgas, kas bija aktīva laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam. Pirms nepilniem diviem gadiem, grupa atkal-apvienojās un kopš tā brīža izdevusi trīs singlus, un tagad arī pašnosauktu studijas albumu. Grupas uzstāšanās vienmēr ir eksplozīva, neprognozējama un izklaidējoša tieši pankroka attieksmes dēļ. Ikviens, klausoties grupas izpildījumu var atgriezties jaunības bezrūpības sajūtās un gūt pozitīvu enerģijas lādiņu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!