Atpakaļ skolā! Ozols kopā ar duetu "Tehnikums" prezentē sportisku videoklipu

Raksta attēls - Atpakaļ skolā! Ozols kopā ar duetu "Tehnikums" prezentē sportisku videoklipu Foto: Lauris Vīksne

09.03.2017 / Parmuziku.lv

Ideja par kopīgu dziesmu reperim Ozolam un elektropopa duetam "Tehnikums" radās 2016. gada "Fontaine Fest" ietvaros. "Tu vari tēlot" pirmatskaņojumu piedzīvoja "Muzikālās bankas" ceremonijā, šī gada janvārī. Un šodien, 9. martā, klajā nācis arī videoklips.

Dziesmas ierakstu veicis Ansis Kolmanis, miksējis Gatis Zaķis. Video režisors Māris Lagzdiņš, operators - Juris Pīlēns, gaisma - Lauris Vīksne.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!