Oskars Deigelis izdod jaunu mini albumu

Raksta attēls - Oskars Deigelis izdod jaunu mini albumu Publicitātes foto

05.12.2022

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis laidis klajā savu jaunāko mini albumu “Mani stāsti, manas teikas”, kurā iekļautas sešas, šogad tapušas kompozīcijas. Ierakstā dzirdamās aranžijas darinājuši tādi producenti kā Jānis Narbuts, Kaspars Maks, Jānis Čubars, MCKN, kā arī pats Deigelis.

Līdztekus iepriekš izdotajiem skaņdarbiem “Apmātība” (dueatā ar Antru Stafecku), “Teiksi reiz paldies”, “Tam ir jābūt tā” un “Viena mana diena” (duetā ar Dionu Liepiņu), klāt pievienotas divas jaunas kompozīcijas – saldsērīgā “Par to ko nespēju” (duetā ar Kristīnu Zaharovu), kā arī deviņdesmito gadu noskaņās veidotā “Vēlos”.

“Lielāko daļu dziesmu šajā albumā sacerējusi mana māsa Anita Tīlena, taču autoru saraksts ar to neapstājas – paldies par paveikto darbu jāsaka arī Normundam Pauniņam, Loretai Reidei, un, protams, sev pašam,” smaidot komentē Deigelis: “Tāpat, atzinīgus vārdus vēlos sacīt visiem dziesmu producentiem un brīnišķīgajām albuma viesmāksliniecēm.”

Savas karjeras laikā Oskars Deigelis izdevis 4 pilnmetrāžas albumus - “Izglābts” (2013. gadā), “Dubults neplīst” (2014. gadā), “Mūza” (2017. gadā), “Kamēr esmu” (2020. gadā), kā arī 2 mazalbumus -“Kaverversijas” (2021. gadā), “Mani stāsti, manas teikas” (2022. gadā).

Paralēli savai solo darbībai, Deigelis pazīstams kā autors, kas līdzdarbojies vairāku Latvijā pazīstamu izpildītāju, tostarp, grupas “Otra Puse”, Samantas Tīnas, Dārtas Stepanovas, Aivo Oska, Laura Reinika, Rassell & Sabīnes Berezinas, Normunda Rutuļa, un citu mākslinieku daiļradē.

Mini albums “Mani stāsti, manas teikas” pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!