VIDEO: "OLAS" dziesmu "Viss slikti" velta saviem heiteriem

Raksta attēls - VIDEO: "OLAS" dziesmu "Viss slikti" velta saviem heiteriem Publicitātes foto

26.04.2017 / Parmuziku.lv

Singls “Viss slikti” atrodams tik tikko izdotajā apvienības OLAS debijas albuma “IR KLĀT”. Mūziķi mums jautā, vai spējam paši uzņemties atbildību par situāciju valstī un savā dzīvē, un pie savām likstām nevainot citus? Dziesmas video papildina apvienības "heiteru" komentāri.

"Olas" debijas albums "IR KLĀT" klajā nāca Lieldienās. Albumā klausāmas 14 prikolrepa kompozīcijas, tostarp populārākie singli “Daudz naudas”, “Dzīvoju pie mammas”, “Priekšnieku nav”, “Keep calm like Kristaps Porzingis”, “Prezidents” pied. Renārs Zeltiņš, kā arī 8.martā izdotais singls “Policists” pied. Nikolais Puzikovs un sešas vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!