Novērtē, kā DJ [Ex] da Bass remiksējis "Triana Park" Eirovīzijas dziesmu

Raksta attēls - Novērtē, kā DJ [Ex] da Bass remiksējis "Triana Park" Eirovīzijas dziesmu Ekrānšāviņš

30.03.2017 / Parmuziku.lv

Eirovīzijas starptautiskais dziesmu konkurss 9.-13. maijā norisināsies Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Latviju šajā konkursā, pēc uzvaras “Supernova” dziesmu konkursā, pārstāvēs grupa “Triānas parks” ar dziesmu “Line”.

Dziesmai oficiālo remiksu producējis DJ [Ex] da Bass: “Radīt remiksu ”Eirovīzijas” nacionālās atlases uzvarētājam man jau ir kļuvis par tradīciju. Šis ir trešais gads, kad to daru. Abi iepriekšējie remiksi Aminatas un Justa hitiem, guva panākumus Eiropas un arī pasaules radio stacijās, tos spēlēja neskaitāmi dīdžeji pasaules klubos, turklāt Aminatas dziesmas remiksi, kuru vidū bija arī mans veikums, tika izdoti ASV.”

Šo svētdien, 2. aprīlī grupa uzstāsies Londonas īpašajā “Eirovīzijas” fanu pasākumā. Iespējams, ka jaunais remikss skanēs pēc un pirms koncerta daļas paredzētajā ballītē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!