"Nova Koma" izdod minialbumu "Zem cita režīma"

Raksta attēls - "Nova Koma" izdod minialbumu "Zem cita režīma" Publicitātes foto

27.07.2017 / Parmuziku.lv

Minialbumā iekļautas piecas dziesmas. Atšķirībā no pirmā albuma - visi skaņdarbi šoreiz ir latviešu valodā.

Lai saglabātu koncertu enerģiju un spontanitāti, albums ierakstīts ‘’Dirty Deal Teatro’’ telpās, visiem trijiem grupas dalībniekiem spēlējot kopā “dzīvajā”. Ierakstu producēja un miksēja Kaspars Greizis un māsteringu veica Kārlis Šteinmanis no “KS records”. Dizains ir grupas dalībnieku veidots, logotipa izveidē piedalījās arī Didzis Upens. Šis ir viens no pirmajiem albumiem, ko izdod “Grautiņa ieraksti”.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 17. augustā bārā “Nemiers”.

Grupa "Nova Koma" pastāv kopš 2015. gada - tajā spēlē Mārtiņš Vilnītis, Roberts Kočots un Jānis Kalvāns.

Albums pieejams digitālā formātā grupas "Bandcamp" profilā. CD formātā to var iegādāties grupas koncertos vai sazinoties ar grupu.

Noskaties grupas albuma ierakstīšanas atskatu!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!