"Zvēri" aicina noslēgt vasaras sezonu ar "Vienu šotiņu"

Raksta attēls - "Zvēri" aicina noslēgt vasaras sezonu ar "Vienu šotiņu" Ekrānšāviņš

31.08.2017 / Parmuziku.lv

Atvadāmies no vasaras ar grāvēju.

Par dziesmu grupa komentē:

Katru dienu sastopamies ar dažādām lielākām vai mazākām problēmām. Pakļaujamies rutīniski vienmuļai ikdienai un nododamies tam, kas mums liek aizmirst, kas patiesībā esam. Bet ziniet - viss ir kārtībā! Laiks izrauties no ikdienas darbiem, drūmās rutīnas važām un nodoties jautram vakaram kopā ar draugiem. Grupas "Zvēri" jaunākās dziesmas klipā redzams, kā vecpilsētas ielās satiekas labākie draugi, lai kopīgi dotos dzīvespriecīgā gājienā uz klubu pavadīt jautru un smieklīgu vakaru. Grupas dalībnieki ar savu dziesmu novēl visiem darīt to, kas no ikdienas rūpēm atbrīvo!

Grupa "Zvēri" dibināta 2016. gadā un sabiedrībai kļuva atpazīstama ar savu debijas singlu "Es esmu seksīgs". Savu jaunāko dziesmu "Vienu šotiņu" grupa ierakstījusi studijā "Prime Time Records", sadarbojoties ar producentu Jāni Šmēdiņu (FAKTS). Dziesmas tekstu un mūziku sarakstījuši paši grupas dalībnieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!