Noskaties video: OZOLS – NIKIJS YAUDA

Raksta attēls - Noskaties video: OZOLS – NIKIJS YAUDA Publicitātes foto

06.08.2021

2020. gada augustā Ozols izdeva savu septīto studijas albumu Y A U D A. Savukārt šogad, atzīmējot šo notikumu, izpildītājs augustā sniedz koncertus vairākās Latvijas pilsētās - Rīgā, Baldonē, Pāvilostā, Saulkrastos u.c.

Saistībā ar esošajām aktivitātēm Ozols kopā ar Andreju Skurjatu (Dree) ir sagatavojis īpašu video albuma dziesmai “Nikijs Yauda”. Video tapis eksperimentālā stilistikā, kurā ir izmantota  360 kamera , 3D skenēšana, kā arī 3D objektu integrācija.

Ozols : “Augusts ir “Yaudas” mēnēsis, un šis video ir noslēdzošais vizuālais darbs, ar kura starpniecību mēs aizveram vienas durvis ciet, lai varam domāt par nākošajām aktivitātēm. Video ir eksperimentāls, Andrejs atkal parādīja sevi un savas spējas neatkārtoties, netaisot garlaicīgus, klišejiskus video.”

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hip-hopa mūzikas pamatlicējiem, muzikālo darbību uzsākot 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Ozols solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000) un ir izdevis 7 albumus, no kuriem pēdējais – “Y A U D A” tika izdots 2020. gada augustā. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība” un “Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk” un vairākkārt saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!