Noskaties grupas "Indygo" videoklipu "Vēlos"

Raksta attēls - Noskaties grupas "Indygo" videoklipu "Vēlos" Publicitātes foto

29.05.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "Indygo" piedāvā videoklipu dziesmai "Vēlos", kura režisors ir Alvis Rozenbergs, Videoklips filmēts, grupai uzstājoties draugu un radu ielokā. Dziesma "Vēlos" atrodama grupas 2015. gada albumā "Stars". Šobrīd grupa ir uzsākusi darbu pie jauna albuma ieraksta.

"Šīs ir kā nelielas atvadas no pēdējā "Indygo" albuma "Stars", kam par godu tika iemūžināts klips pēdējam singlam "Vēlos". Šobrīd "Indygo" daudz strādājam tieši pie radošajām idejām, lai tuvākajā laikā dotos ierakstu studijas telpās, kur tiks realizēts jau topošais ripulis. Lielumliels, paldies "Vēlos" klipa sakara Alvim Rozenbergam par ieguldīto laiku un darbu! Kā arī visiem Pelēčiem, kas mūs atbalstīja un piedalījās klipa tapšanā. Patīkamu klausīšanos un skatīšanos!" saka grupa "Indygo".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!