Normunds Rutulis nāk klajā ar jaunu singlu un mini turneju

Raksta attēls - Normunds Rutulis nāk klajā ar jaunu singlu un mini turneju Publicitātes foto

06.10.2017 / Parmuziku.lv

Lai iepazīstinātu klausītājus ar maijā izdotā albuma muzikālo materiālu, kā arī, lai atgādinātu par citām, nedaudz aizmirstām, bet augsti novērtētām dziesmām, Normunds ir devies nelielā Latvijas koncertturnejā.

Šī gada maijā nāca klajā mūzikas kritiķu augsti novērtēts Normunda Rutuļa albums “Vēl viens laimīgs rīts”, kura muzikālo materiālu veido divpadsmit Ingusa Feldmaņa dziesmas, Jāņa Ķirša aranžējumos, un tas ir jau devītais dziedātāja studijas albums.

Programmas muzikālo materiālu gatavo grupa, kuras sastāvā ir Normunda uzticamie skatuves partneri – Roberts Rasa (bass, kontrabass, midi bass), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti), Māris Ozols (taustiņi, mutes ermoņika), Uldis Beitiņš (ģitāras). Koncertos viešņas godā jaunā dziedātāja Monta Ķimene no Kuldīgas, kura savu skatuvisko pieredzi krājusi TV šovā “Koru kari” un arī šogad Supernovā, palīdzot grupai “My Radiant U”. Viņas skatuviskais šarms, muzikalitāte un balss tembrs noteikti spilgtinās priekšnesumu.

Mūzikas apskatnieks Jānis Žilde (Tvnet) par albumu:

Ja mums būtu “adult easy listening” formāta radio stacija, tad šis albums tur skanētu no rīta līdz vakaram.

Pozitīvus vārdus albumam velta arī mūzikas izdevējs Guntars Račs (Mikrofona ieraksti):

Šis ir "cits Rutulis". Tas, kurš nemitīgi meklē savu vietu latviešu popmūzikā, neskatoties uz to, ka paviršāki mūzikas klausītāji to viņam ir ierādījuši plauktiņā, kurā visi cāļi jau ir saskaitīti. Bet Normunds turpina pilnveidot sevi un apliecina, ka ir lielisks dziedātājs un mūziķis, kas savu dziedātprasmi ir ar laiku padarījis viegli klausāmu un estētiski nevainojamu. Šajā žanrā viņš ,pavisam noteikti, ir viens no labākajiem, bet varbūt pat pats labākais.

Savukārt Normunds Rutulis pats par albumu stāsta:

Un atkal lieku jaunu bildi iekšā! Mēdz sacīt, ka katrs nākamais mākslinieka darbs ir labāks par iepriekšējo. Domāju, ka šī tēze darbojas arī šajā gadījumā. Iespējams, kādā brīdī šķitīs, ka esmu kļuvis mazliet svešāks, tomēr romantiku pazaudējis neesmu. Galvenais - esmu mūzikā, kas mani dara laimīgāku.

Mini koncerttūres ietvaros mūziķis viesosies Mālpils muižā (14. oktobris), Mūzikas klubā "NEPTŪNS", Jaunķemeros (3. novembris) un Dikļu pilī (11. novembris).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!