Normunds Rutulis piedāvā dziesmas "Laimīgs" remiksus

Raksta attēls - Normunds Rutulis piedāvā dziesmas "Laimīgs" remiksus Publicitātes foto

02.06.2017 / Parmuziku.lv

Sadarbībā ar dažādiem deju mūzikas producentiem ir izveidoti 4 dažādi šīs dziesmas remiksi.

22. maijā dziedātājs Normunda Rutuļa prezentēja devīto ierakstu albumu “Vēl viens laimīgs rīts”.

Viena no albuma populārākajām dziesmām ir gandrīz tituldziesma “Laimīgs”, kura pamazām uzņem apgriezienus radiostacijās. Tā kā tuvojas vasara un ballīšu laiks, Normunds sadarbībā ar dažādiem deju mūzikas producentiem, kā arī pats ar savu “alter ego” N’Works, ir izveidojis 4 dažādus šīs dziesmas remiksus, kurus arī piedāvājam noklausīties.

Normunds Rutulis pied. Oskars Petrauskis - Laimīgs (N`Works Remix Radio Edit):

Normunds Rutulis - Laimīgs (Mart Inc. Remix Radio Edit):

Normunds Rutulis - Laimīgs (DJ Clash Remix):

Normunds Rutulis - Laimīgs (Anrijs Grinbergs Remix):

 

Remiksus veidojuši N’Works, Mart Inc., DJ Clash un Anrijs Grīnbergs.

Jaunajā albumā pavisam ir 12 jaunas dziesmas, kuras komponējis Ingus Feldmanis, bet kuru producējis pats Normunds sadarbībā ar Jāni Ķirsi.

Albums pieejams visās Jāņa Rozes grāmatnīcās, degvielas uzpildes stacijās, mūzikas veikalos un ir pasūtāms MicRec mājaslapā. Digitālā versijā albums pieejams visās pasaules vadošajās lejupielādes un mūzikas straumēšanas platformās, ieskaitot, iTunes, Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play un Amazon.

Dziesmas “Laimīgs” oriģinālās versijas video:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!