Noklausies “Trianas Parks” dziesmu “Line” roka versijā

Raksta attēls - Noklausies “Trianas Parks” dziesmu “Line” roka versijā Attēlā grupa “Black Bloom”, publicitātes foto

04.05.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā grupa “Black Bloom” izveidojusi kaverversiju grupas “Trianas Parks” dziesmai “Line”, lai paustu savu atbalstu grupas Latvijas dalību nozīmīgajā pasākumā - Eirovīzijas dziesmu konkursā.

“Black Bloom” ir jauna pašmāju grupa, kas spēlē un komponē indīpopu un rokmūziku, iedvesmojoties gan no amerikāņu folkmūzikas, kantrī, blūza un r&b žanru mūzikas. Pašlaik grupa gatavo un plāno savu pirmo koncertprogrammu.

Grupas dalībnieces uzskata, ka Latvijas mūzikas vidē arvien vairāk  dzirdama kvalitatīva mūzika, tādēļ mūziķiem vienam otru jāatbalsta, piemēram, veidot kaverversijas, izvēloties dziesmu pašmāju mākslinieku repertuāra. Iedvesmojoties no grupas Triānas Parks nesenajiem panākumiem, “Black Bloom” izveidojusi kaverversiju tieši dziesmai “Line".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!