Noklausies "Triana Park" dziesmas "Line" house mūzikas remiksu

Raksta attēls - Noklausies  "Triana Park" dziesmas "Line" house mūzikas remiksu Publicitātes foto

07.04.2017 / Parmuziku.lv

Publiskai apskatei izlikts jau otrais konkursa "Supernova" uzvarētāj grupas "Triana Park" dziesmas "Line" remikss. Dziesmas versiju veidojuši pieredzējušie house mūzikas dīdžeji un producenti Tommy U & Tob Luii.

2017.gada 7. aprīlī Tommy U & Tob Luii sociālajos ir publicēts grupas "Triana Park" dziesmas "Line 6 am" remikss. Kompozīcija veidota atmosfēriskā deep house skanējumā, kurš pašreiz ir sevišķi aktuāls.

Tommy U & Tob Luii ir pieredzējuši dīdžeji un producenti, kuri ir veidojuši remiksus tādiem Latvijā un Baltijā atpazīstamiem mūziķiem, kā "Rīgas Modes", Aminata, "Astro’n’out", "Audience Killers" un "Beissoul & Einius".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!