Noklausies Sniedzes Prauliņas jauno dziesmu "Nemēģini"

Raksta attēls - Noklausies  Sniedzes Prauliņas jauno dziesmu "Nemēģini" Publicitātes foto

28.03.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķe Sniedze Prauliņa publisko otro dziesmu - "Nemēģini" no 8. aprīlī gaidāmā solo albuma “Inkrustācija”.

Par inkrustācijas nozīmi Sniedze stāsta: “Šo dekoratīvās tehnikas principu izmantoju arī studijas darbā, ierakstot albumu. Katrs muzikālā motīva gabaliņš, ko pieliku klāt kopējam skanējumam, ir rūpīgi apstrādāts, lai perfekti iederētos materiālā. Vienlaikus ir svarīgi, lai tas netiktu pārmocīts, nepaliktu bezpersonisks un neizklausītos pārāk nedabīgs uz dabīgā visuma pamata.”  

Albumu papildinās mūziķes sarakstītais īsstāstu krājums “Kosmiskie priekšraksti”, atklājot jaunu talantu daudzpusīgajā māksliniecē. Tieši kosmoss un ceļošana tajā ir viena no albuma galvenajām tēmām.

Albuma atklāšanas koncerts notiks 8. aprīlī pl. 17.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas pirmajā stāvā Kopā ar Sniedzi Prauliņu tajā spēlēs mūziķi Edgars Šubrovskis, Raitis Viļumovs, Edgars Tomševics, Matīss Akuraters, dziedās koris ”Mūza” diriģenta Gunta Cimiņa vadībā. Koncertā gaidāma arī Kosmosa Ceļotāja ierašanās un būtiskāko ”Kosmisko priekšrakstu” nodošana klausītājiem.

Albuma izdošanu biedrībā ”HI” atbalsta nodibinājums ”Vienradzis Viens”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!