Noklausies "Kafija & Mafija" jauno dziesmu "Kvēldiegs"

Raksta attēls - Noklausies "Kafija & Mafija" jauno dziesmu "Kvēldiegs" Foto: Olafs Ošs

28.02.2017 / Parmuziku.lv

Apvienība "Kafija & Mafija" nāk klajā ar jaunu dziesmu "Kvēldiegs" ar Mr. Skarbuma dzeju.

Trīs galvu sastāvā, 1990.-1991.gads, K&M piedalījās radioraidījuma ''Zvaigznīšu Brīdis'' mūzikas lapaspusītes aptaujā, kur skanēja K&M dziesmas ar Hardija Lediņa tekstiem "Manā mežā", "Bruno song", "Augu nakti".

1991.gada pavasarī K&M viesojās LTV1 raidījumā 1.Prognoze.

No 1993. gada darbība pārtrūkst, līdz 1997.gada rudenī satiekas divi bijušie grupas kolēģi un nolemj atsākt muzikālo darbību zem nosaukuma ''KOLUMBIJA''. Rezultātā 1998.gada pavasarī, Radio SWH ierakstu studijā, tiek ierakstīta dziesma Madagaskar Nights. Bet atgriešanās elpa nav enerģiski turpinoša un nākamajos gados tiek uzrakstīti vien daži skaņdarbi, retām publiskām aktivitātēm 2005. un 2008. gadā.

2013.gada sākumā, Mr. Skarbuma reformas rezultatā, Kafija & Mafija ir ieguvusi jaunu muzikālu formu un dalībniekus: Alvi jeb Mr. Alchemy, Aigaru Garu un Olafu Ošu.

Tiek īstenots ausīm nepieradināts, muzikāls materiāls un apvienots albumā ar nosaukumu Ričija Delikātie Monologi (Rīga, 2013). Šis albums ietver sevī apokaliptisku noskaņu, kā arī mūsdienīgas sociālas tēmas.

Šodien ir Kvēldiegs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!