Spocīgi ritmi "Super Besse" jaunākajā dziesmā. Noskaties arī video!

Raksta attēls - Spocīgi ritmi "Super Besse" jaunākajā dziesmā. Noskaties arī video! Ekrānšāviņš

15.09.2017 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa "Super Besse" piedāvā jaunāko singlu "Doroga domoi" (Ceļš mājup) no oktobrī gaidāmā albuma "La Nuit*" un aicina uz koncertu Rīgā.

Grupas līders Maksims Kušļa par dziesmu stāsta:

Mums šī ir pirmā salīdzinoši lēnā un mierīgā dziesma. Tās varonis tik vien kā pārdomā, kuru ceļu izvēlēties, lai dotos mājup savā nedaudz streipuļojošā gaitā. Ikviens klausītājs pats varēs izvēlēties, kādas alūzijas vai metaforas saistīt ar šo tekstu. Domāju, ka dziesmas vēstījums būs pazīstams daudziem klausītājiem, pateicoties, vai varbūt tieši par spīti, tās vienkāršībai.

Dziesma "Doroga domoi" audio un video versijās pieejama straumēšanas servisos no 15. septembra, kad sākas arī albuma "La Nuit*" pirmo eksemplāru pasūtīšana un biļešu pārdošana uz "Super Besse" albuma atklāšanas koncertu Rīgā.

Priecāsimies prezentēt savu otro studijas ierakstu La Nuit* Rīgā, kur vienmēr atgriežamies ar lielu saviļņojumu. Koncerts notiks 12. oktobrī klubā "One One". Tur varēs iegādāties arī mūsu jauno albumu vinila un CD formātā,

turpina Maksims Kuļša.

Post punk/coldwave trio "Super Besse" 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā dibināja dziedātājs un ģitārists Maksims Kuļša, basģitārists Aleksandrs Siņica un taustiņinstrumentālists Pāvels Mihaļoks. Grupa daudz koncertējusi Baltijas valstīs un citur Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. 2015. gadā "Super Besse" noslēdza līgumu ar Latvijas mūzikas apgādu "I Love You Records", kas izdeva grupas pirmo albumu "63610*" un turpina sadarbību ar jauno ierakstu "La Nuit*".

Īpašie viesi "Super Besse" 12. oktobra koncertā Rīgā būs Latvijas grupa "Martas Asinis", kas šā gada laikā piedzīvojusi sastāva maiņu, iesaistot Staņislavu Kuļikovu (iepriekš spēlējis grupās "Nē" un "DJ Krankenwagen"), un Aivi Iesalmani ("Dun Dun"). "Martas Asinis" šoreiz sola karstāku un ģitārām bagātāku skanējumu programmā, kurā tiks atskaņotas arī iepriekš nedzirdētas kompozīcijas no topošā albuma.

Biļetes uz Super Besse koncertu 12. oktobrī klubā "One One" pieejamas šeit.

"Super Besse" jauno albumu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties šeit. Audio ieraksts jaunajam singlam pieejms arī Spotify un Deezer.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!