Nabaklabā uzstāsies Blaze Bayley

Raksta attēls - Nabaklabā uzstāsies Blaze Bayley Ekrānšāviņš

22.03.2017 / Parmuziku.lv

10.maijā "Nabaklabā" uzstāsies Blaze Bayley (bijušais"Wolfsbane" un bijušais "Iron Maiden" (1994.-1999.) vokālists) kopā ar vīriem no Britu metāla grupas "Absolva".

Pēc aiziešanas no "Iron Maiden" Bleizs sāka solo karjeru, kuras laikā viņš ir izdevis 9 albumus līdz 2017. gadam un ir ieguvis reputāciju kā viens no smagāk strādājošiem mūziķiem koncertējot apkārt pasaulei.
 
Pagājušā gadā viņi ieradās Latvijā, prezentējot "Infinite Entanglement" albumu, kas ir pirmais no tam sekojošās albumu triloģijas ar sci-fi konceptu, kuru pavada iedomu stāsts, kura saknes slēpjas zinātnē un balstās uz kvantu fizikas faktiem. Otrā triloģijas daļa iznāca šī gada 3.martā ar nosaukumu "Endure and Survive", kuras dziesmas jau pavisam drīz varēsim dzirdēt dārdam maijā Nabaklabā, taču trešā daļa plānojas iznākt gadu vēlāk, kopā ar grāmatu un videospēli.
 
 
Bleizs Beilijs pasaules koncerttūres ietvaros uzstāsies arī mūsu kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā. Sīkāka informācija par grupu atrodama viņu mājaslapā http://blazebayley.net/.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!