Mūziķis Mo Aspen izdod pirmo singlu “Magical Things”

Raksta attēls - Mūziķis Mo Aspen izdod pirmo singlu “Magical Things” Publicitātes foto

09.04.2017 / Parmuziku.lv

Mo Aspen izdevis pirmo singlu no gaidāmā debijas solo albuma “Magical Things”. Pārējās dziesmas un gaidāmie singli no solo albuma iznāks šīgada laikā. Albuma ietvaros ieplānota arī koncerttūre.

Mo Aspen (īstajā vārdā Modris Apse) ir latviešu dziedātājs, dziesmu autors, komponists, producents un multi-instrumentālists.  Mo Aspen pirmo publicitāti guva ar singla “Dance With Me For The Last Time” izdošanu 2014. gadā, pēc kura turpināja darbu pie jauna materiāla izveides un producēšanas. Kā lielākos iedvesmas avotus muzikālā skanējuma ziņā Mo Aspen norāda “M83”, “Blink-182” un “Sigur Rós”. Mūziķa daiļradei raksturīga sapņaina, melodiska, dažkārt agresīva un motivējoša, bet caurvijus – mīloša tematika, kas veiksmīgi iekļaujas arī populārās mūzikas ietvaros.

Arī dziesma “Let’s Make The World A Better Place” ir piepildīta ar iedvesmojošu filozofiju, kura aicina novērtēt, iedvesmot un sniegt palīdzīgu roku sev visapkārt esošajiem cilvēkiem, kopā padarot “pasauli par labāku vietu ikkatram”.

Pārējās dziesmas un gaidāmie singli no solo albuma “Magical Things” iznāks šīgada laikā. Jaunā albuma ietvaros ieplānota arī koncerttūre. Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā Facebook: https://www.facebook.com/MoAspenMusic.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!