Mūziķis Kaspars Zlidnis publicē savu pirmo solo dziesmu no topošā albuma “Spēka dziesmas”.

Raksta attēls - Mūziķis Kaspars Zlidnis publicē savu pirmo solo dziesmu no topošā albuma “Spēka dziesmas”. Foto: Anna Paula

01.11.2019

Kaspars Zlidnis ir arī zināms kā grupas Gain Fast solists. Grupa arī šobrīd aktīvi muzicē, sniedzot koncertus un strādājot pie jaunām dziesmām.

Dziesma “Kā brāzmās vējš” ir par prāta skaidrību, sirds siltumu un gara spēku, kas palīdz piecelties pēc smagiem kritieniem un atbrīvoties no sāpīgām atmiņām un smagiem pārdzīvojumiem. Dziesma ir par ticību. Dzīvē bieži sastopamies ar dažādām grūtībām un pārbaudījumiem. Dziesmā “Kā brāzmās vējš” rodams spēks, kas ļauj nesalūzt sava prāta radītajās emociju vētrās un turēties pretī izmisumam un bezcerībai. 
 
 
Dziesma tapusi kopā ar draugiem ģitāristu Gati Vanagu un mūzikas producentu Ingaru Viļumu. 
Video operators un režisors Aleksejs Kelmans. 
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!