Mūziķis Karlo The izdod jaunu dziesmu un mūzikas video

Raksta attēls - Mūziķis Karlo The izdod jaunu dziesmu un mūzikas video Publicitātes foto

11.03.2022

Mūziķis Karlo The (īstajā vārdā Vilhelms Karlsons), ir publicējis mūzikas video singlam “Tarifs”, kas ir arī daļa no šogad gaidāma minialbuma, jeb EP.

 Dziesma vēsta par kādu diezgan garlaicīgu un viegli neveiklu satikšanos, kur sarunas īsti nevedas un “puse mutes kustību ir dzērienā”. Dziesmas vizualizācija, savukārt kontrastē šo ar dažām no iespējamajām galējībām, kur divu cilvēku tikšanās var nonākt. Kā uzskata pats mūziķis, “jebkurš šāds scenārijs ir interesantāks par laika atsēdēšanu”.

Dziesmas instrumentālo pavadījumu producējis Karlo the, sadarbojoties ar izcilo Latvijas mūzikas mākslinieku ansi, kurš atbildīgs arī par dziesmas pēcapstrādi. 
Šie abi izpildītāji iepriekšējo reizi sadarbojušies tālajā 2016. gadā, iekš Ghetto Games Cypher.

Dziesmas video tapis kopā ar kinematogrāfu Oskaru Lūsi, kurš ir līdzautors arī 2020. gadā izdotajam singla “Pašportrets” video klipam.

Karlo The savu muzikālo karjeru sācis 2020. gadā, lai gan pirms tam ir bijis atbildīgs par jau minēto projektu “Ghetto Games Cypher”, kas norisinājās no 2016. līdz 2020. gadam, piesaistot tādus pašmāju hip-hop izpildītājus kā Skutelis, rolandš če, Prusax, u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!