Mūziķis Elvis Roziņš pēc divu gadu pauzes atgriežas ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Mūziķis Elvis Roziņš pēc divu gadu pauzes atgriežas ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

24.07.2017 / Parmuziku.lv

Nofilmēts arī videoklips singlam "Aizlido", piedaloties dziedātajai Adrianai Miglanei. Videoklipu filmējis Ivo Buģis.

 
Sadarbībā ar ierakstu studiju "PrimeTime Records" ierakstīts debijas minialbums "Ja Tu",  ko veido piecas jaunas kompozīcijas.
 

Dziesma ir principā manas sajutas, kaut kāda veida pieredze, motivējošā veidā stāstot par to, ka savu ceļu un mērķus sasniedz tikai tu pats,

stāsta pats izpildītājs.
 
Par projekta skaņas apstrādi parūpējies hiphopa izpildītājs un producents Fakts (Jānis Šmēdiņš).
 
Singls "Aizlido" kā arī pilns projekts pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos: iTunesSpotifyDeezerGooglePlay.  
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!