Mūziķis Artūrs M laiž klajā vasarīgu dziesmu “Leģendāri”

Raksta attēls - Mūziķis Artūrs M laiž klajā vasarīgu dziesmu “Leģendāri” Publicitātes foto

08.08.2017 / Parmuziku.lv

Hip-Hop/Pop izpildītājs Artūrs M jeb Artūrs Mitenbergs piedāvā jaunu dziesmu, kuru veltījis savai sirdsdāmai - Kitijai.

Tematiski tā ir par divu cilvēku attiecībām, kuru starpā valda miers un harmonija. Dziesma ir ritmiski viegla, un tā ir ideāli piemērota ballītēm,

atzīst mūziķis.

Pirmo reizi dzīvajā dziesmu “Leģendāri” mūziķis plāno pirmo izpildīt jau šo piektdien, 11. augustā, Bauskas Pilskalna estrādē, kurā norisināsies Vasaras Krāsu Festivāla tūres noslēguma pasākums, kur savu jubileju svinēs pašmāju dīdžejs Dj Gunchs.

Drīzumā Artūrs M plāno arī izlaist jaunu dziesmu ar videoklipu sadarbībā ar saviem ilggadējiem kolēgiem Ģirtu L un G`Son. Pašlaik dziesmas videoklipa filmēšanai tiek meklēti dalībnieki, kuru uzdevums videoklipā būs pavisam vienkāršs – ballēties un labi pavadīt laiku. Pieteikties videoklipam var Artūra M Facebook lapā līdz 20. augustam.

Dziesmu ierakstījis un māsterējis: DJ Dween

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!