Muzikālā apvienība "Vintāža" izdod jaunu singlu un izziņo jubilejas koncertus

Raksta attēls - Muzikālā apvienība "Vintāža" izdod jaunu singlu un izziņo jubilejas koncertus Publicitātes foto

17.07.2017 / Parmuziku.lv

Muzikālā apvienība "Vintāža", kas veido muzikālas restaurācijas pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā, šogad svinēs savu piecu gadu jubileju ar īpašu koncertprogrammu "SMAIDIET UN LABI BŪS!”

Cilvēka dzīves stāsts no dzimšanas brīža līdz pilnbriedam cauri dažādu paaudžu populārām dziesmām kā raibs karuselis aizraus skaistā atmiņu ceļojumā kopā ar Nacionālā teātra aktieri Aināru Ančevski, dziedātājiem Normundu Rutuli, Gintu Krievkalnu, Rūtu Dūdumu un, protams – muzikālo apvienību "Vintāža", uzburot muzikālu, smeldzes un humora piesātinātu gleznu katram melodiskas, latviskām intonācijām pilnas un patiesas mūzikas mīļotājam,

stāsta jubilejas koncertu režisors Valdis Pavlovskis.

 

 

Gatavojoties rudens koncerttūrei, muzikālā apvienība „Vintāža” šonedēļ laidusi klajā arī singlu no topošās programmas - Gunāra Freidenfelda "Ceļavēja dziesmu" ar Jura Brežģa vārdiem. 1977.gadā šo dziesmu ieskaņoja Jāņa Sildega vadītais vokālais ansamblis "4+4" kopā ar Latvijas Radio un TV Estrādes un vieglās mūzikas orķestri. Ansamblis, kurā dziedāja četras dāmas un četri kungi, allaž pārsteidza ar savu krāšņo daudzbalsīgo skanējumu. Par spīti Freidenfelda un Sildega lielajam ieguldījumam estrādes dziesmu pūrā, liktenis viņiem dāvājis ierakstus tikai mazajās skaņuplatēs un šodien autoru dziesmas sāk dzist cilvēku atmiņās. Tāpēc Vintāžas virsuzdevums arī šajā jubilejas gadā ir atsvaidzināt piemirsto mūziķu daiļrades dziļākās šķautnes.

 

Muzikālās apvienības "Vintāža" jubilejas koncerti notiks 30. septembrī Madonas Kultūras namā, 1. oktobrī Liepājas OC Rožu zālē, 7. oktobrī Cēsīs, CATA kultūras namā, 24. novembrī Tukuma kultūras namā, 25. novembrī Jelgavas kultūras namā un 1. decembrī Krustpils kultūras namā. Biļetes uz jubilejas koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!