Dzīvo Šodien! 26 iemīļoti latviešu mūziķi ierakstījuši labdarības maratona #DodPieci himnu

Raksta attēls - Dzīvo Šodien! 26 iemīļoti latviešu mūziķi ierakstījuši labdarības maratona #DodPieci himnu

08.12.2016 / Parmuziku.lv

“Nepārlaužams” šogad būs tā dziesma, kas noderēs klausītājiem, kuri labdarības maratonā #DodPieci vēlas ziedot, bet nevar izvēlēties dziesmu.

Himnas "Nepārlaužams" mūzikas autori ir Dons, Goran Gora un Māra Upmane-Holšteine. Teksta autoru vidū ir Māra Upmane-Holšteine, kā arī vairāki repa mākslinieki - VIŅA, ansis, Edavārdi, Ozols un Reiks. Dziesmas producents - Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Dziesmu iedziedājuši klausītāju iemīļoti vokālisti: Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Māra Upmane-Holšteine, Marta Grigale, Goran Gora, Ralfs Eilands, Dons, Markus Riva, Jānis Aišpurs, Lauris Valters, Jānis Stībelis, Intars Busulis, sešas Latvian Voices vokālistes, reperi: VIŅA, ansis, Edavārdi, Ozols, Reiks, Justs, kā arī instrumentālisti Mārcis Auziņš (ģitāra) un DJ Rudd (taustiņinstrumenti, elektronika).

Dziesmas video režisējusi Latvijas Televīzijas režisore Zane Gargažina, operatori - Mārtiņš Šalmis un Ņikita Korņevs, video montāža - Edmunds Rimšāns, krāsu korekcija - Māris Martušs gaismas - Ronalds Blūms un Lāsma Kokenberga.

Labdarības maratons #DodPieci norisināsies no 15. – 21. decembrim. Klausītāji ar ziedojumu atbalstīs biedrības “Dzīvības koks” organizētas nometnes  onkoloģisko pacientu rehabilitācijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!