Meiteņu grupa "Piparmētra" piedāvā noklausīties dziesmu "Spējāk"

Raksta attēls -  Meiteņu grupa "Piparmētra" piedāvā noklausīties dziesmu "Spējāk" Foto: Ritvars Pujats

30.05.2017 / Parmuziku.lv

Ilūkstes meiteņu grupa "Piparmētra" , kura pastāv nu jau divus gadus, izdod jaunu dziesmu "Spējāk".

Grupā muzicē: Jana Dudare (balss), Amanda Lapa (ģitāra , balss), Lonija Kaķeševa (taustiņi), Megija Pabērza (bungas) un Elza Timšāne (ģitāra).

Dziesmas mūzikas autores ir Adelīna Oļehnoviča , Megija Pabērza ,Jana Dudare , Amanda Lapa , Elza Timšāne , Lonija Kaķeševa . Dziesmas teksta autors ir Fjodrs Tjučevs (atdzejojis Andris Vējāns) .
Dziesma ierakstīta "Custom Studio" Daugavpilī. Miksēja Uģis Vilcāns.
Grupas tuvākais koncerts gaidāms 2. jūnijā Bauskā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!