Martai Grigalei jauns, juteklisks videoklips "Bez 5 minūtēm"

Raksta attēls - Martai Grigalei jauns, juteklisks videoklips "Bez 5 minūtēm" Foto: Krists Luhaers

03.02.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķe Marta Grigale klausītājiem piedāvā savu jaunāko dziesmu “Bez 5 minūtēm”, kā arī tās videoklipu. Dziedātāja pati ir gan mūzikas, gan vārdu autore, bet dziesmas producents – Reinis Sējāns. Ieraksts tapis studijā “Tru Music Studio”. Dziesmas apstrādi (mix) veicis skaņu režisors Gatis Zaķis, savukārt videoklipu veidojis režisors un operators Ritvars Bluka.

Iepriekš zināma kā aktrise un raidījumu vadītāja, Marta Grigale ieguva plašāku popularitāti, ar savu dziesmu “Choices” iekļūstot dziesmu un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” pusfinālā. Kopš tā laika mūziķe strādājusi pie jauna muzikālā materiāla latviešu valodā, rakstot gan mūziku, gan dziesmu vārdus. Pašlaik turpinās darbs, lai klausītājus varētu iepriecināt gan ar Martas Grigales oriģinālmūzikas koncertu, gan mini albumu. Plānots turpināt sadarbību ar Reini Sējānu un “Tru Music Studio”, lai nodrošinātu augstu mūzikas ierakstu māksliniecisko un tehnisko kvalitāti.

“Dziesma ir par to īso un netveramo mirkli, kuru piedzīvojot, mēs jūtamies absolūti laimīgi – brīdi pirms iemīlēšanās. Tas ir mirklis, kad otrs cilvēks šķiet perfekts un visa pasaule – neaprakstāmi skaista. Tie ir vieni no cilvēka dzīves laimīgākajiem brīžiem,” tā par jaunā singla ideju stāsta autore un izpildītāja.

Singls “Bez 5 minūtēm” atrodams Spotify, Deezer, Itunes un citās digitālās straumēšanas vietnēs, bet videoklipu iespējams noskatīties YouTube.

Mūziķe uzsākusi sadarbību ar New Generation Music Management aģentūru. Dziesma tapusi ar AKKA/LAA Autora stipendijas atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!