Markus Riva jaunās dziesmas videoklipā iejūtas Džokera lomā

Raksta attēls - Markus Riva jaunās dziesmas videoklipā iejūtas Džokera lomā Publicitātes foto

04.11.2021

Oktobra izskaņā, pašā visu svēto dienas priekšvakarā pārsteigumu saviem sekotājiem sagādājis Markus Riva, negaidīti savos sociālajos tīklos publicējot videoklipu viņa nesen izdotajam skaņdarbam “Asaras acīs”.

Videoklipā mūziķis iejuties slavenā ļaundara Džokera lomā, savukārt galveno sieviešu lomu , kā arī spilgto tēlu izveidi viņš uzticējis stilistei Kristīnei Čakarei, ar ko sadarbojies vairākos projektos.

Ideja par video izveidi Markum radusies spontāni, un tas tapis nepilnu divu dienu laikā, Rivam pašam uzņemoties gan režisora, gan producenta pienākumus. Atbildīgais par kameras darbu projektā ir Andrejs Skujarts jeb Dree, kas iepriekš filmējis vairākus video darbus gan Markum, gan Ozolam, Aminatai un citiem latviešu mūziķiem. 

“Sākotnējā iecere bija veidot video 90. gadu stilistikā, bet, paskatoties kalendārā, es ieraudzīju tuvojošos 31. datumu un sapratu, ka mums ir uzdevums pārsteigt klausītājus mazliet citādāk”, par video ideju stāsta Markus.

Videoklips publicēts uzreiz gan latviešu, gan krievu valodās, un Markus iejušanos Džokera lomā jau atzinīgi novērtējuši vairāki Krievijas šovbiznesa pārstāvji. 

Dziesma “Asaras acīs” (krieviski “Девочка плачет”), tapusi sadarbībā ar latviešu un ukraiņu producentiem un ir vēl viens gaidāmā Markus albuma latviešu valodā priekšvēstnesis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!