Mākslinieki aicina uz sirsnīgo Mātes dienas koncertu "Mans stāsts”

Raksta attēls - Mākslinieki aicina uz sirsnīgo Mātes dienas koncertu "Mans stāsts” Publicitātes foto

09.05.2017 / Parmuziku.lv

Koncertā piedalīsies aktieri Rēzija Kalniņa un Gints Andžāns, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Ginta Krievkalna, dziedošais aktieris Varis Vētra, kā arī Latvijas Radio bērnu ansamblis “Dzeguzīte”. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Vintāža”.

Mātes dienā – 14.maijā – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” izskanēs sirsnīgais Mātes dienas koncerts "Mans stāsts". Koncerta sākums – plkst.17.

Īpašais svētku koncerts, kas būs kā emocionāls un personisks stāsts par mūsu mīļajām mammām, iemīļotie mākslinieki ne tikai dziedās, bet arī atklās stāstus un atmiņas par savām mīļajām un īpašajām mammām, un programmā iekļauta gan Vara Vētras dziesma „Māmiņai”, kas jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu, gan  māsas un brāļa – Rēzijas Kalniņas un Marta Kristiāna Kalniņa – sirsnīgs apsveikums visām Latvijas mammām; Olga Rajecka dziedās dziesmu „Saullēkts”, kas tapusi laikā, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju, savukārt Ieva Akuratere izpildīs dziesmu, ko ir sarakstījusi, kad bija sava dēla Matīsa gaidībās.

Koncertā skanēs arī Imanta Kalniņa dziesma „Princesīte un trubadūrs”, Raimonda Paula dziesma „Circenīša Ziemassvētki”, Adriana Kukuvasa dziesma „Atgriežoties”, Raimonda Paula dziesma „Upei pāri”, Guntara Rača (mūzika un vārdi) dziesma „Kur dzīvo laime”, Raimonda Paula dziesma „Rausis” un daudzas citi pazīstami un mīļi skaņdarbi. Programmā gaidāmas arī citas sirsnīgas tikšanās, apsveikumi un pārsteigumi!

Ielūgumi uz koncertu pirms pasākuma būs pieejami Kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā. Viena persona varēs saņemt 4 ielūgumus. Koncertu atbalsta Rīgas dome.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!