Maija beigās norisināsies Avotu ielas apkaimes svētki

Raksta attēls - Maija beigās norisināsies Avotu ielas apkaimes svētki Publicitātes foto

23.05.2017 / Parmuziku.lv

Sadarbībā ar studija “Bluķis”, SIA “Arhitekti Ārgaļi” un biedrību “Pagalmi” šogad 27. maijā no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes svētki. Svētku programmā koncerti, darbnīcas, fotospēle, tirdziņš, krāmu tirdziņš un citas izklaides.

27. maijā no pulksten 10.00 visas dienas garumā norisināsies jautri un radoši pasākumi ne tikai Avotu ielas garumā, bet arī tās apkaimē.

Avotu apkaimes svētki notiek jau otro gadu un šogad organizētāji aicinās izstaigāt Avotu ielu no viena gala līdz otram, iegriežoties ielas kafejnīcās, kurās varēs noklausīties dažādu mūziķu un mūzikas apvienību koncertus, kā piemēram Rihards Lībietis Trio, Reinis Jaunais – Young, "Voice of Instruments", Misters un citus.

Kafejnīcas piedāvās īpašu, svētku ēdienkarti un dažās būs ar ēdieniem saistītas radošās darbnīcas kā piemēram “Miltu kaste” piedāvās izveidot savu biezpiena mājiņu, savukārt mākslas studija Radmila Art aicinās pagatavot ēdamus mākslas darbus.

Interesenti varēs apskatīt kāzu kleitu izstādi, kur izstādīt savu kleitu ir aicināta ikviena bijusī līgava. Apkaimes suņi ar to saimnieku palīdzību sacentīsies skaistumā un atraktivitātē suņu foto izstādē. Ikviens apkaimes suņu īpašnieks ir aicināts iesniegt sava mīluļa foto.

Svaigus un gardus produktus varēs iegadāties amatnieku un mājražotāju tirdziņā pie Sv. Pāvila baznīcas. Norisināsies arī daudziem pazīstamais Avotu ielas krāmu tirgus. Avotu ielas un apkaimes uzņēmēji sarūpēs īpašas atlaides un darbnīcas apmeklētājiem.

Avotu Apkaimes svētki ir iedzīvotāju iniciatīva, apvienojoties iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar kopīgu mērķi – pašiem veidot un spodrināt savas apkaimes tēlu, radīt pozitīvas pārmaiņas ielas vaibstos un vienkārši labi pavadīt dienu kaimiņu, draugu un radu sabiedrībā. Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!

Papildus informācija par Avotu Apkaimes svētkiem atrodama:  www.avotuiela.lv, www.studijablukis.lv, aktuālā informācija sociālajā tīklā Facebook: Avotu apkaimes svētki. Karte un bukleti būs pieejami LiveRiga informācijas centrā (Rātslaukums 6) un Studija Bluķis (Avotu iela 32)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!