Maestro Raimonds Pauls uzstāsies kopā ar meiteņu kori "Spīgo"

Raksta attēls - Maestro Raimonds Pauls uzstāsies kopā ar meiteņu kori "Spīgo" Publicitātes foto

20.10.2017 / Parmuziku.lv

Šo sestdien, 21. oktobrī, plkst. 19.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā Maestro Raimonds Pauls un meiteņu koris "Spīgo" aicina uz koncertu “Ja man saule roku dotu”.

Koncerta pirmajā daļā baudījums mūzikas gardēžiem – Maestro filigrānā kormūzika ar autoru pie klavierēm – cikls par Latvijas upēm un Saules dziesmas. Salaca, Gauja Venta, Irbe un vēl citas, tādu mūsu mīļās Latvijas gleznu iekrāsos Ineses Zanderes poētiskie teksti, kuri spēj parādīt katras upes citādību.

Otrajā daļā šim koncertam speciāli atlasītas skaistākās dziesmas no izrādes „Kabīrijas naktis” ar Jāņa Petera dzeju, kuras atkal izpildīs pirmā šīs mūzikas izpildītāja latviešu valodā – Ance Krauze. Šajā versijā skanējumu bagātinās pievienotās meiteņu kora Spīgo balsis.

Koncertā vēl būs dzirdamas dziesmas no mūzikla „Māsa Kerija” un popūrijs no izrādes Draudzes bazārs, kad korim pievienosies pūtēju orķestris „Rota”. Pavadošā grupa no Latvijas radio bigbenda. Koncertu vadīs TV personība Arnis Krauze.

Šogad "Spīgo" pārstāvēja Latviju pirmajā starptautiskajā konkursā "Eirovīzijas gada koris 2017", kā arī ir izcīnījis 1. vietu sieviešu koru grupā Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos gan 2008., gan 2013. gadā.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā un internetā, pensionāriem, uzrādot apliecību, 50 % atlaide.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!