Maestro Raimondam Paulam piešķirts Gruzijas Goda ordenis

Raksta attēls - Maestro Raimondam Paulam piešķirts Gruzijas Goda ordenis Publicitātes foto

01.07.2017 / Parmuziku.lv

Apbalvojums maestro “ar mērķi padziļināt attiecības kultūras jomā starp Gruziju un Latvijas Republiku, kā arī lai atbalstītu Gruzijas jaunos izpildītājus, par īpašiem nopelniem un ieguldījumu mūzikas mākslas attīstībā un par ilglaicīgu auglīgu radošo darbību”.

27. jūnijā Gruzijas vēstniecībā Rīgā notika svinīgs pasākums, kura laikā Gruzijas vēstnieks Latvijā Teimurazs Džandžalija (Teimuraz Janjalia) pasniedza maestro Raimondam Paulam Gruzijas prezidenta Giorgija Margvelašvili (Giorgi Margvelashvili) rīkojumu “Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni”.

Maestro bija dziļi pateicīgs un uzaicināja Gruzijas vēstnieku Latvijā Teimurazu Džandžaliju uz savu gaidāmo koncertu 17. jūlijā Dzintaru koncertzālē, kuru vēstnieks ar prieku piekrita apmeklēt.

Plānots, ka ordenis Raimondam Paulam tiks pasniegts klātienē, maestro vizītes laikā Gruzijā šī gada septembrī.

Gruzijas Goda ordenis tika ieviests ar 1992. gada 24. decembra Gruzijas Parlamenta lēmumu, un to piešķir cilvēkiem, kuri devuši ieguldījumu Gruzijas neatkarīgās valsts veidošanā, stiprināšanā, kā arī sekmējuši sasniegumus tādās jomās kā valsts pārvalde, aizsardzība, likuma vara un tiesiskums, zinātne un kultūra.

Kā iepriekš ziņots, 17. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks Jūrmalas Festivāla atklāšanas koncerts, kurā baudīsim krāšņu programmu ar "Goda jūrmalnieku" maestro Raimondu Paulu pie klavierēm, šarmanto akordeonisti Kseniju Sidorovu, Latvijas Radio bigbendu un orķestris “Sinfonietta Rīga”. Programmā – pasaulslavenu komponistu operu ārijas džeza aranžijās un īpašajā klavieru skanējumā, kāds raksturīgs vienīgi leģendārajam maestro Raimonda Paula izpildījumam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!