Madara Dzintara publisko jaunu singlu "Lietus".

Raksta attēls -  Madara Dzintara publisko jaunu singlu "Lietus". Publicitātes foto

11.03.2019 / Parmuziku.lv

Madara darbojas vairākos projektos, viņas vārds kļuva pazīstamāks, pēc veiksmīgās parādīšanās TV šovā "XFaktors".

Madara darbojas vairākos projektos kā bekvokāliste (MESA, Latvijas Radio Bigbends, MUSIQQ), dzied Rīgas Gospelkori un ir viena no Radio Trio dalībniecēm, kas šobrīd aktuāli koncertē, pēc nesen veiksmīgās parādīšanās TV šovā XFaktors.
 
 
Madara jau vairākus gadus, paralēli citiem projektiem, raksta savu mūziku: "Mūzika man ir kā sava veida terapija, kuras laikā, ieliekot sajūtas vārdos, atklājas pavisam jaunas patiesības, kuras citādākā ceļā nav iespējams atklāt."
 
Dziesma "Lietus" ir personisks stāsts, saruna par laika spēku, mīlestību un piedošanu. Tajā dzirdamas lietus skaņas no ieraksta agrā maija rītā, pašā Rīgas centrā, kad nav saklausāma neviena lieka skaņa, un, aizverot acis, liekas, ka varētu atrasties kaut kur tālu, ārpus pilsētas. Lietus dziesmā simbolizē tādu, kā attīrīšanos un pārmaiņu vēstnesi. 
 
Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Madara, ierakstā piedalījies Artūrs Dzintars - ģitāra, Pēteris Upelnieks - bass, mix un master. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!