Leibla "Amber Muse Records" ballītē Meri no "Rulers of the Deep" prezentēs savu jauno EP

Raksta attēls - Leibla "Amber Muse Records" ballītē Meri no "Rulers of the Deep" prezentēs savu jauno EP Publicitātes foto

11.01.2017 / Parmuziku.lv

13.janvārī notiks pirmā 2017.gada mūzikas leibla Amber Muse ballīte – Basement Project, kas norisināsies Mazā Smilšu ielā 12. Tajā savu gaidāmo relīzi “Complex” EP prezentēs slavenā igauņu dueta Rulers of the Deep dalībnieks – Meri. Pasākumā spēlēs arī Taran & Lomov un Max Mancho.

Meri kopā ar Raulu Saaremetsu ir vieni no pirmajiem Igaunijas dīdžejiem, kuri sāka uzstāties jau 90-to gadu sākumā. Viņš ir apguvis klavierspēli, ieguvis koru diriģenta izglītību un spēlējis vairākās grupās. Paralēli darbībai mūzikā, 90-to gadu otrajā pusē Meri izveidoja radio šovu “Tallinn Express”, kurš līdz pat šai dienai skan Igaunijas Valsts radio otrā kanāla ēterā.

Meri pati pirmā plate “Everything” iznāca uz slavenā leibla NRK drīzumā pēc miksu sērijas “Nite:life” izdošanas, kuru viņš ierakstīja kopā ar P.Julm projektā Rulers of the Deep (ROTD). Šo duetu var nosaukt par labāko Igaunijas elektronisko eksportu. Paralēli tam, ka viņu mūzika bija izdota pie leģendārajiem Ovum, Defected, Stereo Productions, 2008.gadā duets tika atzīts par labāko Igaunijas elektronisko projektu. Bet viņu superhīts “Planet Drum” skanēja MTV un iekļuva šī kanāla visu trīs Baltijas valstu topos.

Šovasar Meri izdeva trīs treku relīzi Funk D’Void leibla – Outpost paspārnē, un janvārī dienas gaismu ieraudzīs viņa jaunais EP Rīgas kompānijas Amber Muse Records paspārnē. Pasākumā par godu “Complex” EP iznākšanai Rīgā spēlēs arī relīzes remiksētāji Taran & Lomov, kā arī Max Mancho.

Pasākums Amber Muse’s Basement Project notiks Mazajā Smilšu ielā 12. Sākums 23:00. Ieeja 5€, ar ISIC/RSU kartēm līdz 00:30 – 3€.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!