Laura Lo piedāvā jaunu singlu "Little Weird"

Raksta attēls - Laura Lo piedāvā jaunu singlu "Little Weird" Publicitātes foto

16.01.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju dziedātāja, dziesmu autore Laura Lo (Laura Ločmele) piedāvā jaunu singlu, sadarbojoties ar mūziķi Chris Oak (Kristaps Bumbieris).

Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Laura, aranžiju veidojis producents Kaspars Ansons, skaņas pēcapstrādi veicis Krišjānis Geidāns.
 
"Little Weird" (tulk. "mazliet dīvaini") stāsta par iemīlēšanos un par pozitīvi dīvaino, sirreālo sajūtu, kas pārņem, kad esi iemīlējies - it kā pats kosmoss jūs būtu savedis kopā.
 
"Sadarbība ar Kristapu ir kaut kas pavisam jauns, satikāmies nejauši, piedāvāju Kristapam sadarboties, un tā tapa dziesmas ieraksts," stāsta Laura. "Darbs studijā ar producentu Kasparu Ansonu vienmēr ir bijis radošs, interesants, un arī šoreiz esmu ļoti priecīga par rezultātu."
 
Dziesma ir pieejama mūzikas straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!