Latviju sajūsmina Kaupera līdzinieks šovā "X Faktors". Balss līdzība ir pārsteidzoša!

Raksta attēls - Latviju sajūsmina Kaupera līdzinieks šovā "X Faktors". Balss līdzība ir pārsteidzoša! Ekrānšāviņš

10.09.2017 / Parmuziku.lv

Aizver acis un iztēlojies, ka dzied Renārs Kaupers - atšķirību atrast būs grūti!

"Es esmu gatavs pārsteigt ar to, ar ko es pārsteidzu savus draugus un principā arī pats sevi."

Šova "X Faktors" otrās sērijas dalībnieks Roberts Eiha patiešām pārsteidzis visu Latviju. Viņa noslēpums? Balss tembrs, kas nepārprotami atgādina grupas "Prāta Vētra" līdera Renāra Kaupera unikālo balsi. Izpildot hitus "Debesis iekrita tevī" un "Rudens", Roberts absolūti nošarmēja kā publiku, tā arī žūriju, iekļūstot nākamajā kārtā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!