Latvijas Rokmūzikas Asociācija aicina ikvienu interesentu uz kopsapulci

Raksta attēls - Latvijas Rokmūzikas Asociācija aicina ikvienu interesentu uz kopsapulci Publicitātes foto

08.09.2017 / Parmuziku.lv

Sapulcē paredzēts atskatīties uz pusgada laikā padarīto un ieskicēt nākotnes vīzijas.

Uz pasākumu aicināti esošie biedri, kā arī ikviens interesents, kurš ar savu darbību ir gatavs iesaistīties Latvijas Rokmūzikas asociācijas aktivitātēs, jo sapulcē ir paredzēts uzņemt jaunos biedrus. 

Biedrība „Latvijas Rokmūzikas Asociācija” (LRMA) ir dibināta 2017. gada 19. martā ar mērķi veikt sabiedriskā labuma darbību – radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, popularizējot Latvijas rokmūziku, kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību (rokmūziku). 

2017. gada 27. jūnija notikušajā Sabiedriskā labuma komisijas sēdē pieņemts lēmums biedrībai piešķirt sabiedriskā labuma statusu.

Sapulce norisināsies 17. septembrī plkst. 15.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Mārstaļu ielā 2/4.

Asociācijas aktualitātēm iespējams sekot mājas lapā, kā arī lielākajos sociālo tīklu profilos - Facebook, Twitter un Draugiem.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!