Latvijas mūzikas vidē iemirdzas jauna psihedēliskā rokgrupa "Reverb Moonlight"

Raksta attēls - Latvijas mūzikas vidē iemirdzas jauna psihedēliskā rokgrupa "Reverb Moonlight" Publicitātes foto

08.09.2017 / Parmuziku.lv

Noklausies viņu pirmo singlu!

Jaunās grupas “Reverb Moonlight” kodolu veido bundzinieks Arnolds Andersons un ģitārists Kristaps Hermanis. Ideja veidot grupu dzimusi darbībā – kopā muzicējot:

Mūzika mums ir savstarpēja komunikācija. Mūzu mūzikā svarīga vieta ir improvizācijai, kurā mēs katrs varam attīstīt savu vīziju.

“Nekas jau nerodas no nekā” pauž Kristaps. Stilistiski “Reverb Moonlight” daiļradi var dēvēt gan par psihodēlisko rokmūziku, gan par postroku, jo mūzikā saplūdušas dažādas ietekmes, pasaules redzējumi un sajūtas. Abi mūziķi uzskata:

Ja cilvēks darbu veic ar pārliecību un meklē savu ceļu, tad mūzika vairs nav tik atkarīga no aktuālajām tendencēm. Ja tu radīsi patiešām labu mūziku, tad būs arī cilvēki, kas to klausīsies.

Kādi ir “Reverb Moonlight” klausītāji? “Man patīk skatīties uz mūsu auditoriju kā uz cilvēkiem, kas arī domā par to, ko viņi dzird.” atbild Kristaps.

Savukārt kluba “DEPO” vadītājs Guntis Vanags par “Reverb Moonlight” saka:

Tā ir ļoti laba psihodēliskā grupa - ar gados jauniem, un jau spilgtiem un individuāli meistarīgiem dalībniekiem. “Reverb Moonlight” noteikti ir grupa, kuru jāzina, lai gūtu pilnvērtīgu ainu par notiekošo LV mūzikā.

2016. gadā Ģirta Laumaņa studijā “Hodila Records” ierakstīts “Reverb Moonlight” pirmais mazalbums (EP) un šogad Laumaņa vadībā top nākamais ieraksts, no kura pirmais singls “Some Secret Place” jau nodots klausītājiem. 

Dziesma “Some Secret Places” ir par vietām, kur gribas būt, gan par tādām vietā, kur varbūt negribas (ar uzsvaru uz otro variantu), bet varbūt arī nē. Tas ir stāsts, kas, lai arī tapis ar konkrētiem motīviem prātā, var tikt piemērots dažādām situācijām.

Dziesmas tapšanā grupa saka paldies “stīgu orķestrim” - Klāvam Jankevicam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!