Latvijā viesosies poļu mūzikas projekts "Grupa Etyka Kurpina"

Raksta attēls -  Latvijā viesosies poļu mūzikas projekts "Grupa Etyka Kurpina" Publicitātes foto

07.03.2017 / Parmuziku.lv

Šī gada 11. un 12. martā Latvijā viesosies poļu mūzikas projekts "Grupa Etyka Kurpina" (Adam Frankiewicz).

"Grupa Etyka Kurpina" (Adam Frankiewicz) nāk no Polijas. Projekts savu skanējumu veido no dažādām mūzikas kolāžām, galvenokārt izmantojot audio nesējus - audio kasetes, videokasetes, veci radio ieraksti, reklāmas un citi audio nesēji.

Adam Frankiewicz jeb "Grupa Etyka Kurpina" mūziķis stāstīs par savu pieredzi, darbību, mūzikas radīšanu ar kasešu formātu, kā arī demonstrēs dažādās tehnikas, kādās pats darbojas. Audio kasešu entuziastiem - ierašanās vairāk, kā obligāta!

Sestdien, 11. martā mūziķis būs sastopams klubā "Nabaklab", vispirms, plkst. 20.00 gaidāma lekcija, kurā mūziķis stāstīs par savu pieredzi, darbību, mūzikas radīšanu ar kasešu formātu, kā arī demonstrēs dažādās sava darba tehnikas. Savukārt plkst. 21.00 gaidāms koncerts.

Svētdien, 12. martā plkst. 18.00 mūziķa uzstāšanās būs klausāma Cēsīs, mākslas telpā Mala.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!