Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod jaunu dziesmu “Puikas”

Raksta attēls - Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod jaunu dziesmu “Puikas”

30.07.2021

Latviešu reperis ZEĻĢIS, sadarbībā ar producentu MCKN un reperiem Odu un Goču izdod dziesmu "PUIKAS"

"Dziesma stāsta, par aizraujošo un krāsaino ceļu no laukiem uz pilsētu, visi dziesmā iesaistītie mākslinieki ir nākuši no mazpilsētām, līdz ar to šī tematika, šķita saistoša. Kādam lauki atstājuši rūgtu pieredzi, kādam tie ir bijuši līdz šim labākie gadi, bet tagad visi esam Rīgā, kur cenšamies piepildīt savas ieceres un ejam pretī sapņiem, darot to ko mīlam."

ZEĻĢIS ir reperis no Lēdmanes, kas savu darbību aizsācis pirms nepilniem diviem gadiem, pa šo laiku paspējis vairākus singlus, taču lielāku atpazīstamību ieguvis pateicoties dalībai "371 clique" projektā.

Vērts pieminēt, ka šī nav pirmā sadarbība ar reperiem Odu un Goču, puiši izveidojuši repa apvienību "mid", un šobrīd strādā pie sava pirmā kopīgā projekta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!