Latviešu jaunās kantrī mūzikas izpildītājs Edvards Strazdiņš pamet pilsētu

Raksta attēls - Latviešu jaunās kantrī mūzikas izpildītājs Edvards Strazdiņš pamet pilsētu Publicitātes foto

04.04.2022

Latviešu jaunās kantrī mūzikas autors un izpildītājs Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu un video, kurā attēlota lauku dzīves ikdiena.

Edvards: “Vienmēr esmu vēlējies parādīt cilvēkiem kaut nelielu daļiņu no tās lauku burvības, ko izjūtu es. Mūžīgais darbīgums, miers, klusums – tā visa ir daļa no lauku idilles. Dziesmā ieskicēta mana sajūtu glezna par laukiem, un ar video palīdzību šīs sajūtas ir arī vizualizētas. Videoklips ir filmēts manā lauku ciemā Dursupē un tās apkārtnē, un iesaistījās ne viens vien ciema iedzīvotājs, kas tikai pierāda, cik laukos ir pretimnākoši un atsaucīgi cilvēki.”

Dziesmas “Lauku dzīves miera osta” ieraksta producents ir Gints Stankevičs, bet Edvarda lauku gaitas ar videokameru izsekoja video producents Kaspars Kambars. Dziesma pieejama visos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

Jaunais mākslinieks ir ceļa uz sava pirmā albuma realizāciju šī gada rudenī un pamazām rada un studijā ieraksta aizvien jaunas dziesmas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!