“Latgalīšu Reps” izlaiž videoklipu dziesmai “Škola atā”

Raksta attēls -  “Latgalīšu Reps” izlaiž videoklipu dziesmai “Škola atā” Publicitātes foto

01.06.2021

Latvijas skolās noslēdzies kārtējais mācību gads, kam par godu grupa “Latgalīšu Reps” skolēniem un absolventiem dāvina animētu videoklipu dziesmai “Škola atā”, kas tapis sadarbībā ar mākslinieku Tomu Markovu.

Neskatoties uz to, ka aizvadītais mācību gads bijis neierasts attālinātā režīma dēļ,  līdz ar vasaras brīvlaika sākšanos, jūnijā gaidāmi arī 9. un 12. klašu skolēnu izlaidumi. Tas ir laiks, kad katrs no absolventiem prāto, kas gan viņu sagaidīs nākotnē. Pieaug vēlme ātrāk kļūt pieaugušam un skolā pelnītās atzīmes aizstāt ar “jaunu dzīvi un jauniem elkiem”.

Ierobežojumi ieviesa pārmaiņas mācību procesā, tāpēc ierastās tikšanās ar draugiem kavējas vien skolnieku atmiņās. “Škola Atā” liriku video klips katram, kas vēl mācās un arī ir pabeidzis skolu, izraisīs nostaļģijas sajūtu, jo atainos pazīstamos skolas laikus: negulētas naktis, klases ballītes, pirmo mīlestību, jaunības vieglprātību. 

Mainoties paaudzēm, mainās arī prioritātes un dzīves redzējums. Grupas dalībnieki atzīst: “Kas bija aktuāls mums, vairāk nav aktuāls jaunajai paaudzei, taču nemainīgs paliek tas, ka pēc skolas absolvēšanas sākas dzīves skola”.

Animētā videoklipa autors ir  mākslinieks Toms Markovs. Grupas “Latgalīšu Reps” sadarbība ar mākslinieku no Jelgavas ilgst jau vairākus gadus, taču šis videoklips ir iespaidīgākais no kopdarbiem. Svarīgi pieminēt, ka nemainīgi grupas stilam, videoklipā ir redzamas ainas no dalībnieku dzimtās pilsētas Ludzas.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!