„Laime Pilnīga” izdod jaunu albumu

Raksta attēls - „Laime Pilnīga” izdod jaunu albumu Foto: Arita Strode-Kļaviņa

17.04.2018 / Parmuziku.lv

Jau šo ceturtdien, 19. aprīlī spilgtā latviešu rokgrupa „Laime Pilnīga” ar īpašu koncertu K.K. fon Stricka villā, atzīmēs sava jaunākā albuma „Synergy and Waterlilies” iznākšanu.

Koncertā grupa pirmo reizi plašākai auditorijai izpildīs jaunā albuma dziesmas, ka arī savas visu laiku labākās un populārākās kompozīcijas. Koncerta sākums 19:00, biļetes iegādājamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

Jaunākais grupas albums „Synergy and Waterlilies” fiziskās un digitālās kopijās būs pieejamas koncertos, mūzikas veikalos, grupas Bandcamp profilā un klausāms visās populārākajās straumēšanas vietnēs sākot ar 19. aprīlī.

Bet jau šodien klausītājiem tiek dots ieskats albuma noskaņās ar vēl vienu singlu “Summer’s Ending”. „Dziesma „Summer’s Ending” ir par cilvēku, kas atrodas pārmaiņu priekšā, par bailēm no nezināmā kā arī par komforta zonas zaudēšanu.” tā par dziesmu grupas vokālists Ervīns Ramiņš. Pašlaik tiek veidots arī jauns mūzikas video klips dziesmai „Summer’s Ending”, kas top sadarbībā ar talantīgo režisoru Ermīnu Balto.

Sākoties maija mēnesim, grupa “Laime Pilnīga” dosies jaunā albuma koncerttūrē Latvijā un Ārvalstīs, pašlaik grupa ir izziņojusi 8 koncertus līdz vasaras sākumam. Vairāki koncerti norisināsies Dānijas pilsētā Herningā, Pasaules čempionāta hokejā ietvaros, kur grupa atbalstīs Latvijas hokeja izlasi un tās līdzjutējus ar enerģiskiem koncertiem.

„Synergy and Waterlilies” koncerti Latvijā:

19. aprīlī K.K fon Stricka villa /Rīga

11.maijā Abgunstes muiža / Jelgavas nov.

20. maijā  Cīravas kultūras dzirnavas / Aizputes nov.

„Laime Pilnīga” ir dibināta 2006. gadā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem un spilgtiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. „Laime Pilnīga” izbraukājusi lielāko daļu Eiropas, priecējot rokmūzikas cienītājus.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!