"Laika suns" sagaida pavasari ar jaunu dziesmu un video

Raksta attēls - "Laika suns" sagaida pavasari ar jaunu dziesmu un video Ekrānšāviņš no video

05.03.2019 / Parmuziku.lv

Modernā roka apvienība "Laika suns" laidusi klajā jaunu dziesmu "Pavasari", kurai tapis arī video. Jaunajā skaņdarbā grupa muzikāli atkāpusies no tai līdz šim raksturīgā ģitāru skanējuma.

"Birs, birs, visi vārdi birs, ko turēja sirds un cenzūra prom no prātiem," dzied grupas līderis Arnis Račinskis. "Ir sajūta, ka šķiras lapa, mainās laikmets. Šī dziesma mēģina sajust tās izmaiņas: bijušais ir prom, bet jaunais vēl ir ceļā - tāds ir pavasaris."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!