Labvēlīgā Tipa Vecgada šovs notiks Rīgas Kongresu namā

Raksta attēls - Labvēlīgā Tipa Vecgada šovs notiks Rīgas Kongresu namā Publicitātes foto

23.10.2018 / Parmuziku.lv

Pretēji ierastajai praksei, kad 31.decembra vakarā kāds no vecākiem vai jaunākiem grupas „Labvēlīgais Tips” koncertiem ir redzams kādā no daudzajiem TV kanāliem, šis Vecgada vakars būs īpašs: grupa savus fanus nolēmusi iepriecināt klātienē.

Tālab ikviens 31.decembrī tiek aicināts uz Rīgas Kongresu namu, kur, kā saka „Labvēlīgā Tipa” dalībnieki, būs iespēja kārtīgi iztrakoties un izballēties Vecgada šovā „LAI LAIME NEPĀRIET!” pirms lielā Jaungada salūta krastmalā. Koncerta sākums – plkst.20.

Tā būs vienreizēja atgriešanās vietā, kur grupa vairākus gadus pēc kārtas ir sniegusi neskaitāmus izpārdotus šovus un kas skatītāju atmiņās ir palikusi kā vieta ar vislabāko atmosfēru, ko var sniegt tikai šī zāle. Un kad tad vēl, ja ne tagad, jo nākamais taču CŪKAS gads!

„Visi pieraduši mūs redzēt kaut kādos rāmjos, šajā gadījumā – TV ekrānā. Taču, veicot sabiedriskās domas aptauju soctīklos, noskaidrojām, ka liela daļa TIPA fanu mūs labprātāk redzētu „dzīvajā”, nevis „plakanus” un TV ekrānā,” pauž grupas dalībnieki. Viņi sola, ka gandrīz divas stundas garajā koncertā ar svētku bufetes pauzi skanēs gan jaunās dziesmas, gan, protams, grupas lielākie hīti: „Vienvārdsakot, daudz pozitīvas mūzikas laimīgiem un varbūt mazliet iereibušiem cilvēkiem, kā jau tas pieklājas, vienu gadu pavadot un nākamo – sagaidot. Jo – kā Veco gadu pavadīsi, tā Jauno sagaidīsi…”.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!