Kuri būs “Supernova 2017” četri finālisti?

Raksta attēls - Kuri būs “Supernova 2017” četri finālisti? Publicitātes foto

17.02.2017 / Parmuziku.lv

Svētdien, 19. februārī plkst. 21:25, noskaidrosim konkursa “Supernova 2017” četrus finālistus, kuri vēl pēc nedēļas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”. Savus favorītus iespējams atbalstīt jau tagad – klausoties to dziesmas straumēšanas vietnē Spotify.

Kā zināms, pusfinālā redzēsim šādus māksliniekus un viņu izpildītās dziesmas: Lauri Valteru ar “Magic Years”, Lindu Leen ar “Who is in Charge”, grupu “Franco Franco” ar “Up”, Miku Dukuru ar “Spiritual Priest”, Santu Daņeļeviču ar “Your Breath”, The Ludvig ar “I’m In Love With You” „Triana Park” ar “Line” un „My Radiant You” ar “All I Know”. Savus favorītus iespējams atbalstīt jau tagad – klausoties to dziesmas straumēšanas vietnē Spotify, tā kā katrs klausījums tiek ņemts vērā kopējā skatītāju balsojumā.

Žūriju arī pusfinālā jau tradicionāli pārstāvēs Kaspars Roga, Guntars Račs, un DJ Rudd. Kā ceturtais šoreiz būs Petri Manonens (Petri Mannonen) no ierakstu kompānijas "Universal Music Group” (Somija), kurš kopā ar kompānijas A&R departamentu piedalījās “Supernova 2017” dziesmu atlasē.

Arī otrā "Supernova 2017" atlases tiešraide 12. februārī kļuva par svētdienas skatītāko raidījumu Latvijā, pie televizora ekrāniem to noskatījās nedaudz vairāk kā 130 000 skatītāju, internetā tiešraidi vēroja vairāk kā 13 000 skatītāju. Vēl ir palicis neliels skaits biļešu uz svētdienas “Supernova 2017” tiešraidi. Tās par 10 eiro iespējams iegādāties www.ekase.lv.

Biļetes uz konkursa finālu 26. februārī varēs iegādāties no nākamās pirmdienas.

Sekot līdzi jaunumiem “Supernova” iespējams arī izmantojot aplikāciju:

• Apple – http://ejuz.lv/supernovaapp

• Android - http://ejuz.lv/supernovaandroid

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!