Kristīne Šomase izdod pirmo dziesmu "Saki, saki" no rudenī gaidāmā solo albuma

Raksta attēls - Kristīne Šomase izdod pirmo dziesmu "Saki, saki" no rudenī gaidāmā solo albuma Publicitātes foto

15.06.2017 / Parmuziku.lv

Kristīni Šomasi sabiedrība ievēroja televīzijas šovā Okartes Skatuve. Kādu laiku muzikāli ieturējusi pauzi, bet nu atgriezusies, lai piepildītu sapni par savu pirmo solo albumu.

Dziesma "Saki, saki" ir albuma tituldziesma no rudenī gaidāmā pirmā solo albuma.

Dziesmas demo tapis jau pirms 3 gadiem, bet toreiz Kristīne bija meitiņas gaidībās un nolēma, ka dziesma jāiedzied vēlāk. Tagad tā piedzīvo pirmizrādi!

Kristīne Šomase: ".. Tiek izdota trīs gadus lolota dziesma, kas man ir tik mīļa, jo pati biju maza un patika man pa kokiem lēkāt, blēņas taisīt, tad tas šķita, kas traks, bet kad iepazinos ar baikeriem es sapratu, kas viss kas bijis bērnības trakumi ir bijis nieks, tieši šīs ir emocijas un adrenalīns! Un pats galvenais - dziesma ir par mīlestību, taču šoreiz ne par divu cilvēku jūtām, bet gan tā ir veltīta ik vienam, kam sirdij tuvas trakas lietas, neskatoties uz to cik Jums ir gadu! Tās emocijas, kuras vārdos izstāstīt nevar tās ir jāpiedzīvo!.."

Jau rudenī Kristīne Šomase saviem faniem un atbalstītājiem prezentēs savu pirmo solo albumu. Kristīne albuma nosaukumu vēl neatklāšot, bet tas būšot īpašs ar to, ka tajā būs dziesmas, kas māksliniecei ir mīļas, pāšas iedziedātas, sarakstītas.

Mūzikas autors ir DJ Dween, vārdu autors – Andris Kivičs, video operators – Kaspars Kambars, videomontāža – DJ Dween production.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!