Kontraflovam koncertturnejā pievienosies Rolands Če, Ansis un Ozols

Raksta attēls - Kontraflovam koncertturnejā pievienosies Rolands Če, Ansis un Ozols Publicitātes foto

16.11.2017 / Parmuziku.lv

Kontraflovs - Latvijas svaigākā lielkalibra hip-hop producentu un izpildītāju apvienība – svinot “SSB” projekta noslēgumu un pāreju jaunā un vēl veiksmīgākā 2018.gadā, aicina uz savu Latvijas koncertturneju “Lielā tūre”, kas norisināsies laika posmā no 22. decembra līdz 13. janvārim.

Programmā iekļautas visas kompozīcijas no pēdējā Kontraflova albuma “SSB”, kā arī senāki skaņdarbi no projekta “Maize” un vēl iepriekš nedzirdēti darbi no grupas topošā albuma.

Atsevišķos koncertos kopā ar Kontraflovu uzstasies arī tādi atpazīstami mākslinieki kā Misters & Nospiedumi, Rolands Če, Ozols, ansis, Eliots un Kaņepe. Savukārt par atmosfēru un labi pavadītu laiku pirms un pēc koncertiem parūpēsies DJ Oculus Noise.

Kontraflovs ir apvienība, kas darbojas Latvijā un ASV (Hjūstona, TX), kurā tās dalībnieki – Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis – paši producē, raksta, apstrādā un izpilda visus savus skaņdarbus. Kā paši grupas dalībnieki skaidro, nosaukums “Kontraflovs” ir tiešs fonētisks pārnesmums latviešu valodā vārdam “Contraflow” (no angļu val.) un nozīmē “Pretplūsma”. Puiši paši rada savu skanējumu, stilu un tehnisko izpildījumu, veidojot savu vilni, nevis ejot “pa straumi”.

“Kontraflovs” 2016. gada 3. augustā publicēja mini-albumu “Maize”, kurā iekļautas 3 oriģinālkompozīcijas un 3 šo oriģināldarbu grieztās un skrūvētās (chopped and screwed) versijas. Vislielāko atsaucību guva singls un mini-albuma tituldziesma “Maize”. Jau pirms projekta “Maize” publicēšanas, Kontraflovs aktīvi sāka darbu pie “SSB” albuma izveides, vēl pirms tā publicēšanas priecējot klausītājus ar singliem “SSB” (albuma tituldziesma) un “Attiecību Blūzs” (radio singls).

Katrs koncerts #lielature ietvaros būs unikāls. Būs gaidāmi konkursi un pārsteigumi no Kontraflova draugiem Tex-Mex Republic. Kontraflovs aicina vairāk informāciju meklēt viņu Facebook lapā.

Kontraflova tūres “Lielā tūre” koncerti notiks:

22. decembrī Siguldā - Kaupo.

29. decembrī Valmierā - Tinte.

30. decembrī Rīgā - One One.

5. janvārī Rēzeknē - Ausmeņa kebabs.

6. janvārī Liepājā - Fontaine Palace.

12. janvārī Talsos - Sound n’Soul.

13. janvārī Jelgavā - Tonuss.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!