Koncertā skatuvi dalīs grupa "Aloe Vera" un Vladislavs Nastavševs

Raksta attēls - Koncertā skatuvi dalīs grupa "Aloe Vera" un Vladislavs Nastavševs Publicitātes foto

12.05.2017 / Parmuziku.lv

18.maijā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupa Aloe Vera (АлоэВера) no Krievijas. Apvienības radīto mūziku var dēvēt par eksperimentāli romantisku disko popu ar cinisma, viegluma, skaņas tīrības un seksīga izaicinājuma devu.

Grupu pirms pieciem gadiem izveidoja pieci mūziķi no Jekaterinburgas. 2016.gada oktobrī iznāca viņu piektais studijas albums “Līdzīgi Dieviem” (Как Боги), kas ierindojās starp pirktākajiem Krievijas iTunes līdzās Lady Gaga un Robijam Viljamsam.

 “Rīgā uzstāsimies pirmo reizi,” stāsta grupas Aloe Vera soliste Vera Musaeļana.

Pirms pirmās tikšanās vienmēr ir uztraukums, taču mēs vēlamies, lai pašā pirmajā tikšanās reizē izpaliktu kautrība, bailes un aizspriedumi. Esam ieradušies, lai dzīvotu, dejotu un skūpstītos.

Šī muzikālā tikšanās solās būt īpaša. Pirms grupas Aloe Vera uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps teātra režisors Vladislavs Nastavševs, lai izpildītu sevis komponētās dziesmas pie klavierēm.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

Grupas Aloe Vera koncertu rīkotāji mārketinga aģentūra PR LĪNIJA un Kalnciema kvartāls, atbalsta Rīgas dome, banka "Citadele" un "Lielvārdes alus".

Aloe Vera – tas ir elektro pops krievu valodā ar ironiskiem tekstiem, enerģiskiem ritmiem un juteklisku vokālu. Savā 5 gadu radošās darbības laikā grupa paspējusi izdot 5 albumus, uzņemt 5 mūzikas video, ierakstīt kopīgu dziesmu ar Zemfiru un amerikāņiem Brazzaville, uzstāties šovā “Vakara Urgants”, telekanālā “Dozhd” un uzspēlēt radiostacijas “Nashego Radio” ēterā, kā arī iekļūt žurnāla “Krievu reportietis” labāko dziesmu ar sieviešu vokālu topā, vairakkārt apbraukāt Krieviju ar koncertiem un kļūt par gaidītu viesi lielākajos mūzikas festivālos. Viss sākas ar ritma sajušanu un beidzas ar neprātīgām dejām, masveida līdzi dziedāšanu, līdzi lēkāšanu un laimi. 2012.gadā viņi devās no Urāla kalniem uz Maskavu, lai iepazīstinātu ar savu mūziku un pierādīja, ka “dzīvajā” skan labāk nekā ierakstos, un bija gatavi jauniem, skaistiem radošiem sasniegumiem.

Grupas sastāvs:

Vera Musaeļana — vokāls, teksti, mūzika
Artjoms Kļimenko — basģitāra, ieraksti, miksēšana, aranžijas, taustiņi
Jurijs Puškarevs — bungas
Staņislavs Landirevs — pūšaminstrumenti
Mihails “Ninzja” Endza — ģitāra, skaņas apstrāde

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!