Klāt pirmais Latvijā izdotais žurnāls par džezu!

Raksta attēls - Klāt pirmais Latvijā izdotais žurnāls par džezu! Foto: Pexels.com

20.09.2017 / Parmuziku.lv

"Džeza žurnāls Nr.1" ir digitālais žurnāls, kas veidots uz www.JAZZin.lv resursa bāzes.

Žurnāls ietvers intervijas ar Latvijas un ārzemju džeza mūziķiem, pagājušo un gaidāmo notikumu apskatus, bilžu galerijas, koncertu un albumu recenzijas.

Pirmajā laidienā — intervija ar multiinstrumentālistu Kamasi Vašingtonu (Kamasi Washington), vienu no "Saulkrasti Jazz" festivāla organizatoriem Tāli Gžibovski, džeza mūziķiem Beāti Zviedri un Tomu Lipski, recenzijas par diviem divdesmitā jubilejas Saulkrastu festivāla koncertiem, iespaidi par Starptautisku Džeza skolu asociāciju, foto no "Rīgas Ritmiem" un citiem pasākumiem, lielais rudens notikumu apskats. Pie laidiena ir strādājuši "Wise Music Society", mūzikas menedžere Aiga Leitholde un mūziķi Toms Lipskis un Edgars Cīrulis.

Pirmais laidiens ir pieejams online, un uz nākamajiem laidieniem var parakstīties mājaslapā, atstājot elektronisko adresi.

Resurss www.JAZZin.lv joprojām darbosies kā afiša, kurā tiek apkopoti džeza mūzikas koncerti, bet žurnālu plānots izlaist reizi dažos mēnešos: “Džezs Latvijā un ārpus tās aktīvi attīstās, un tas nozīmē, ka mums vienmēr būs, ar ko padalīties ar lasītājiem”, saka žurnāla autori. Džeza mūzikas mīļi, kas vēlas veikt ieguldījumu pašmāju džeza pasaules attīstībā, var pievienoties nākamo laidienu tapšanā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!