Katrīna Dimanta izdod sniegotai ziemai veltītu dziesmu

Raksta attēls - Katrīna Dimanta izdod sniegotai ziemai veltītu dziesmu Publicitātes foto

22.12.2021

Gada nogalē dziesmu “Baltu sniegu ceļu ejot” publisko mūziķe Katrīna Dimanta. Dziesma ieturēta sintīpopa stilistikā un stāsta par draugu piedzīvojumiem ziemas pārgājienā mežā.

Dziesma “Baltu sniega ceļu ejot” sarakstīta 2021. gada februārī, kad Katrīna desmit dienas dzīvojusi un mūziku rakstījusi Rezidencē Kurzeme, milzīga sniega un meža ielokā.

“Dziesma “Baltu sniega ceļu ejot” pie manis atnāca ļoti ātri. Apkārt esošā vide bija kā paradīze un iedvesmas avots. Kopā ar draugiem devāmies meža izpētes pārgājienos, slēpojām, gājām pirtī. Mūziku rakstīju, sēžot pie kamīna,” stāsta mūziķe.

Dziesmu “Baltu sniega ceļu ejot” Katrīna pirmo reizi nospēlēja savā meistarklasē internetā un tā ieguva lielu publikas atsaucību – dziesma kļuva par populāru izvēli tiešsaistes koncertu apsveikumos. Arī daļa no dziesmas video tapusi šā gada februārī Kurzemē. Video apzināti  saglabāts vertikālais formāts, radot klātbūtnes sajūtu, kas pārņem, saņemot video ziņu no draugiem.

Aizvadītais Katrīnai Dimantai ir bijis daudzveidīgs. Mūziķe koncertējusi kopā ar starptautisko “Nufolk orchestra”, kā arī solo. Raidījumā “Lai top svētki!” bijusi mūzikas grupas vadītāja, tā arī izveidojusi meistarklasi ukuleles spēles apgūšanai. Šajā gadā Dimanta rakstījusi mūziku Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un aktīvi strādājusi pie sava debijas albuma “Krāsas” ieraksta, kas klausītājiem tiks nodots 2022. gada februārī. Albumā būs iekļauta arī aktuālā dziesma “Baltu sniega ceļu ejot”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!